Aktuality

Výsledky 3.turnaje GP mládeže 2012

15.05.2012 15:34

1. Ondřej Procházka,2. Filip Mikulejský, 3. Jakub Jílek...

Starší žák Filip Strejc byl 4. na turnaji nejlepších 16 dorostenců ve Středočeském kraji

14.05.2012 15:25

Prvním rokem starší žák Filip Strejc skončil na 4.místě krajského turnaje TOP dorostu. Jelikož turnaje se účastní 16 nejlepších hráču z krajských BTM, kteří jsou i o 4roky starší než Filip, dá se z výsledku vyvodit skoro až neskutečný vzestup výkonosti za poslední 3roky. Opět na turnaji získal skalpy nekolika výborných hráčů, kteří ještě donedávna byli doslova neporazitelní. Mezi nimi se ocitl i Pavel Škopek, na kterého narazilFilip hned v úvodu. Je otázka jak byl kdo rozehraný, ale výsledek byl až příliš jednoznačný 3:0. V osmičlené skupině tak Filip nakonec našel jen jednoho přemožitele a tím byl suverén této sezony  Tomáš Postelt(r.nar. 94)Ve finálové skupině však čekali na Filipa dva opravdové oříšky, jeho "černá můra" :-) všech BTM - Miroslav Lapka (r.nar. 98) a Lukáš Kučera (r.nar. 94), na jejichž rozlousknutí si bude tedy muset ještě chvilku počkat.  Nicméně dosažený výsledek  zasluhuje hlubokou poklonu.

Nela Jiráková zlatá na TOP mladšího žactva ve Středočeském kraji

07.05.2012 15:22

Neuvěřitelným výkonem Nela Jiráková vybojovala své první zlato na turnaji TOP mladšího žactva Středočeského kraje. Adrian Assar skončil na 5. místě.

Výsledky 2.turnaje GP dospělých 2012

07.05.2012 15:21

1. Petr Novák, 2. Michal Vilímek, 3. Filip Strejc....

Výsledky 2.turnaje GP mládeže 2012

07.05.2012 15:20

1.Ondřej Procházka 2. Martin Burger, 3. Dominik Burger ...

Výsledky 1.turnaje GP dospělých 2012

01.05.2012 15:20

K prvnímu turnaji serie GP se přihlásilo celkem 22 hráčů, kteří byli rozlosování do 7skupin. Nasazení hráči si s přehledem vybojovali postup ze skupin z prvních míst. Jen Jan Hlaváček postupoval až z druhého místa  po prohře 3:1 s Davidem Novákem. Velkým překvapením byl Martin Koudelka, který  v boji o postup mezi nejlepších 8 vyřadil Stanislava Jedličku pak sice prohrál se stále se lepšícím  Filipem Strejcem, a nakonec se umístil na celkovém 6.místě. Další překvapení bylo znovuzrození Karla Čampulky, který ještě ve skupinách pěkně potrápil v 1.setu konečného vítěze Petra Nováka a v pavouku získal skalpy hráčůStanislava Jedličky Jaroslava  Škacha.

Výsledky 1.turnaje GP mládeže 2012

25.04.2012 15:16

Po oznámení, že se Grand Prix mládeže nezúčastní náš v současnosti suveréně nejlepší mládežník Filip Strejc, který se bude pokušet sesadit  Petra Nováka z trůnu v GP dospělých, se otevřely šance pro celou řadu dalších nadějných hráčů a hráček.

Vítězství v 1. turnaji GP mládeže si po doslova z mrtvých vstání vybojoval Martin Burger, když ve finále s Nelou Jirákovou prohrával již 2:0 na sety. Na třetím místě skončil Ondřej Procházka bez boje, proti kterému nenastoupil  Adam Zatloukal. Je vidět, že Adam stále ještě nepřekročil svůj stín. Doufejme, že jednou se mu to povede. Překvapením turnaje však byl David Svoboda, který se probojoval až na 5.místo a nejmladší žák Ladislav Gunár, který po boji vyhrál kvalifikační skupinu a o pověstný vlásek mu utekl postup mezi nejlepší osmičku hráčů. Jen tak dál.

Adrian Assar - mladší žáci - náhradník

Bohužel se ze zdravotních důvodů nemůže zúčastnit mladší žák Filip Mikulejský, který si letos vybojoval v mladším žactvu krásné 4.místo. Přejeme brzké uzdravení.

Zlato z BTM starších žáků

25.04.2012 15:14

Filip Strejc získal na posledním Krajském bodovacím turnaji staršího žactva 3 zlaté. V jednotlivcích zvítězil suveréním způsobem bez ztráty jediného setu. Tím si zajistil 2 zlata v celkovém pořadí a ve starších žácích. Ve čtyřhrách spolu s Miroslavem Lapkou z  TTC Bělá pod Bezdězem také nenašel přemožitele a tím získal poslední 3. zlato. K úspěšnému tažení svěřenců TJ Sport Kladno přispěl i Ondřej Procházka, který si umístěním 9-12 zajistil účast v turnaji TOP. Martin Burgr se po počátečním zaváhání v kvalifikačních skupinách probojoval v útěše až do finále. Škoda, že dvojice Martin Burger a Ondřej Procházka neproměnili mečbol v zápase o postup do semifinále čtyřher. Ale i tak všem Gratulujeme.

Úspěchy na Regionálních turnajích mládeže

16.04.2012 15:14

Mládež oddílu TJ Sport Kladno opět sklízí úspěchy. Kategorie starší žáci - 1.místo Martin Burgr, mladší žáci - 1.místo Filip Mikulejský nejmladší žáci - 2.místo Ladislav Gunár

pátek    18:00-21:00

Přijímání nových členů všech věkových kategorií je možné v průběhu celého roku. Jsme klubem s dlouhou tradicí, ale s novátorským přístupem k trénování a výchově nových hráčů s použitím moderních technologií.

Máte rádi kvalitní aktivní odpočinek nebo hledáte vhodné sportovní vyžití pro Vaše děti? Pak přijďte mezi nás.

Těšíme se na Vaši návštěvu na adrese Poděbradova 3215, Kladno.