Aktuality

1. turnaj čtyřher v seriálu GP 2011 mládeže

24.05.2011 14:10

proběhl 1. turnaj čtyřher v seriálu Grand Prix mládeže. Neporazitelnost si po celý turnaj udrželi David Tor a Arnošt Neurad. Namále měli pouze ve finálové skupině s dvojicí Filip Strejc a Adrian Assar - 3:2, která nakonec skončila na 3.místě. Na 2.místě skončila dvojice Adam Zatloukal a Martin Burgr.

4.turnaj GP 2011 dospělých - výsledky

20.05.2011 14:09

4.turnaj GP dospělých proběhl pod taktovkou \'Ačka\'. V 1.semifinále se utkali Petr Novák a Tomáš Černý. Po tuhém boji potvrdil roli favorita Petr Novák vítězstvím 3:2. V 2.semifinále proti sobě stanuli Stanislav Jedlička a Josef Pírka. Ve vyrovnaném zápase nakonec zvítězil Josef Pírka také 3:2.

6.turnaji GP 2011 mládeže - výsledky

17.05.2011 14:08

V 6.turnaji GP mládeže při neúčasti již celkového vítěze ročníku 2011 Davida Nováka se očekával souboj o celkové 2.místo mezi Jiřím Raukem a Filipem Strejcem, který v minulém turnaji předvedl, že se větších a zkušenějších hráčů nebojí. Jak se dalo očekávat oba se bez větších potíží probojovali do finále. Jiří Rauk poučen z minulého turnaje již nenechal nikoho na pochybách, že celkové druhé místo v seriálu GP patří právě jemu a zvítězil 3:0. Na 3.místě skončil lepšící se Ondřej Procházka, který v boji o 3.místo porazil Adama Zatloukala 3:1.

3.turnaj GP 2011 dospělí - výsledky

13.05.2011 14:04

3.turnaj GP dospělých vyhrál opět po urputném boji ve finále Petr Novák nad Stanislavem Jedličkou. Na třetí místo se poprvé probojoval po výborném výkonu Miroslav Tuček. Za zmínku ještě stojí výkon dorostence Davida Nováka, který již podruhé stanul těsně pod stupněmi vítězů

Výsledky 5.turnaje GP 2011 mládeže

10.05.2011 14:02

5.turnaj GP mládeže byl doslova spanilou jízdou mladšího žáka Filipa Strejce, který v semifinále porazil dosud v GP neporaženého Davida Nováka 3:2 a ve finále vyhrál nad dalším dorostencem Jiřím Raukem dokonce 3:0. Jen tak dál.

Výsledky Top 16 starších žáků 2011

08.05.2011 14:01

Na krajském turnaji Top 16 starších žáků skončil Filip Strejc na na výborném 10.místě

Výsledky Top 16 mladších žáků 2011

07.05.2011 13:02

Na krajské Top 16 mladších žáků skončili po vynikajících výkonech Filip Strejc na 6.místě a Jakub Jílek na12.místě

Výsledky GP 2011 dospělí

06.05.2011 12:59

2.Turnaj GP dospělých vyhrál Petr Novák po dramatickém finále se Stanislavem Jedličkou 3:2, třetí skončil opět Tomáš Černý

Výsledky GP 2011 mládeže

03.05.2011 12:57

4.Turnaj GP mládeže vyhrál opět David Novák před Jiřím Raukem a Ondřejem Procházkou.

pátek    18:00-21:00

Přijímání nových členů všech věkových kategorií je možné v průběhu celého roku. Jsme klubem s dlouhou tradicí, ale s novátorským přístupem k trénování a výchově nových hráčů s použitím moderních technologií.

Máte rádi kvalitní aktivní odpočinek nebo hledáte vhodné sportovní vyžití pro Vaše děti? Pak přijďte mezi nás.

Těšíme se na Vaši návštěvu na adrese Poděbradova 3215, Kladno.