Úspěchy hráčů oddílu stolního tenisu TTC Kladno (TJ Sport Kladno, TJ Kablo Kladno)

2023

14.1.2023 2. místo (Petr Novák) ve 39. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

14.1.2023 3. místo (Petr Novák, Tomáš Pachman) ve 39. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

2022

4.12.2022 Titul Regionálního přeborníka (Daniel Tůma) RP mladší žáci U13 ve dvouhře (Kladno)

3.12.2022 Titul Regionálního přeborníka (Petr Novák) RP hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

3.12.2022 Titul Regionálního přeborníka (Václav Strejc) RP hráči regionálních soutěží ve dvouhře (Kladno)

3.12.2022 3. místo (Petr Novák, Tomáš Pachman) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

19.11.2022 3. místo (Roman Kimlička) 2.Regionální bodovací turnaj staršího žactva U15 ve dvouhře (Rynholec)

22.10.2022 3. místo (Roman Kimlička) 1.Regionální bodovací turnaj staršího žactva U15 ve dvouhře (Unhošť)

5.2.2022 Titul Regionálního přeborníka (Petr Novák) RP hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

5.2.2022 2. místo (Petr Novák, Filip Mikulejský) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

5.2.2022 3. místo (Filip Mikulejský) RP hráči regionálních soutěží ve dvouhře (Kladno)

2021

(Covid)

2020

4.1.2020 2. místo (Vlastimil Hrubý) ve 38. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

4.1.2020 2. místo (Lukáš Prágr, Vlastimil Hrubý) ve 38. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

4.1.2020 3. místo (Jiří Bajer) ve 38. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

4.1.2020 3. místo (Tomáš Navrátil) ve 38. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

4.1.2020 3. místo (Petr Novák, Stanislav Jedlička) ve 38. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

2019

1.12.2019 Titul Regionálního přeborníka (Petr Novák) RP hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

1.12.2019 Titul Regionálního přeborníka (Petr Novák, Miroslav Tuček) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

1.12.2019 3. místo (Tomáš Pachman, Alexandr Levenec) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

30.11.2019 Titul Regionálního přeborníka (Jiří Mišunec, Dominik Rataj) RP nejmladších žáků ve čtyřhře (Kladno)

30.11.2019 3.místo (Viktor Brázda) RP nejmladších žáků ve dvouhře (Kladno)

16.3.2019 3. místo (Stanislav Hlobil, Vladimír Bromský Sokol Dříň) ve 3. ročníku Josefovského turnaje ve čtyřhře (Dříň)

19.1.2019 1. místo (Alena Martinovská) 3.kolo Středočeské OPEN Tour Divize G (Neratovice)

19.1.2019 3. místo (Jan Martinovský) 3.kolo Středočeské OPEN Tour Divize H (Neratovice)

5.1.2019 1. místo (Lukáš Prágr, Tomáš Havlíček AC Sparta Praha) ve 37. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

5.1.2019 3. místo (Jiří Bajer, Kryštof Jelínek) ve 37. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

5.1.2019 3. místo (Alena Martinovská) 4.Regionální bodovací turnaj staršího žactva ve dvouhře (Lány)

2018

16.12.2018 Titul Regionálního přeborníka (Alena Martinovská) RP starších žákyň ve dvouhře (Kladno)

16.12.2018 Titul Regionálního přeborníka (Alena Martinovská, Jan Martinovský) RP staršího žáctva ve čtyřhře mix(Kladno)

16.12.2018 3.místo (Jan Minichtáler, Jan Martinovský) v RP mladších žáků ve čtyřhře (Kladno)

15.12.2018 Titul Regionálního přeborníka (Petr Novák) hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

15.12.2018 Titul Regionálního přeborníka (Petr Novák, Tomáš Krejčí Sokol Buštěhrad) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

15.12.2018 2. místo (Kryštof Jelínek) RP hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

15.12.2018 2. místo (Filip Mikulejský, Stanislav Hlobil) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

15.12.2018 3. místo (Stanislav Hlobil) RP hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

15.12.2018 3. místo (Stanislav Hlobil) RP hráči regionálních soutěží ve dvouhře (Kladno)

15.12.2018 3. místo (Dušan Horbaj) RP hráči regionálních soutěží ve dvouhře (Kladno)

15.12.2018 3. místo (Kryštof Jelínek, Dominik Lafek Sokol Buštěhrad) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

9.12.2018 3. místo (Alena Martinovská, Veronika Šafková TSM Kladno) v krajském přeboru čtyřhra starší žákyně (Rakovník)

9.12.2018 3. místo (Alena Martinovská, Pavel Oplt TJ AŠ Ml.Boleslav) v krajském přeboru smíšená čtyřhra starší žactvo (Rakovník)

6.10.2018 1. místo (Alena Martinovská) 1.Regionální bodovací turnaj staršího žactva ve dvouhře (Lány)

6.1.2018 2. místo (Jiří Bajer) ve 36. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

6.1.2018 3. místo (Petr Novák, Zděnek Janoušek Sokol Stochov-Honice) ve 36. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

2017

17.12.2017 Titul Regionálního přeborníka (Kryštof Jelínek) RP dorostenců ve dvouhře (Kladno)

17.12.2017 Titul Regionálního přeborníka (Michaela Veselá) RP dorostenek ve dvouhře (Kladno)

17.12.2017 Titul Regionálního přeborníka (Alena Martinovská) RP mladších žákyň ve dvouhře (Kladno)

17.12.2017 Titul Regionálního přeborníka (Kryštof Jelínek, Jan Martinovský) RP dorostenců ve čtyřhře (Kladno)

17.12.2017 Titul Regionálního přeborníka (Michaela Veselá, Alena Martinovská) RP dorostenek ve čtyřhře (Kladno)

17.12.2017 Titul Regionálního přeborníka (Michaela Veselá, Kryštof Jelínek) RP dorostu ve čtyřhře mix (Kladno)

17.12.2017 Titul Regionálního přeborníka (Alena Martinovská, Jan Martinovský) RP mladšího žactva ve čtyřhře mix (Kladno)

17.12.2017 3.místo (Jan Martinovský) RP nejmladších žáků ve dvouhře (Kladno)

16.12.2017 Titul Regionálního přeborníka (Václav Strejc) RP hráči regionálních soutěží ve dvouhře (Kladno)

16.12.2017 Titul Regionálního přeborníka (Petr Novák, Daniel Hýža TSM Kladno) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

16.12.2017 2. místo (Petr Novák) RP hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

16.12.2017 3. místo (Václav Strejc, Václav Coubal) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

23.9.2017 2. místo (Dušan Horbaj, Tomáš Krejčí Sokol Buštěhrad) ve 17. ročníku Václavského turnaje ve čtyřhře (Únhošť)

18.2.2017 3. místo (Kryštof Jelínek) 4.kolo Středočeské OPEN Tour Divize C (Vlašim)

22.1.2017 2. místo (Filip Mikulejský) 3.kolo Středočeské OPEN Tour Divize B (Kolín)

22.1.2017 1. místo (Kryštof Jelínek) 3.kolo Středočeské OPEN Tour Divize D (Kolín)

20.1.2017 3. místo (Kateřina Vajcová) v krajském přeboru jednotlivců - ženy (Vlašim)

20.1.2017 2. místo (Kateřina Vajcová, Kateřina Pisárová KST Rakovník) v krajském přeboru čtyřhra ženy (Vlašim)

7.1.2017 2. místo (Jiří Bajer) ve 35. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

7.1.2017 3. místo (Filip Mikulejský) ve 35. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

7.1.2017 3. místo (Jiří Bajer, Jiří Fleislebr) ve 35. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

2016

17.12.2016 Titul Regionálního přeborníka (Michal Procházka) RP dorostenců ve dvouhře (Kladno)

17.12.2016 Titul Regionálního přeborníka (Michaela Veselá) RP dorostenek ve dvouhře (Kladno)

17.12.2016 Titul Regionálního přeborníka (Kryštof Jelínek) RP starších žáků ve dvouhře (Kladno)

17.12.2016 Titul Regionálního přeborníka (Alena Martinovská) RP mladších žákyň ve dvouhře (Kladno)

17.12.2016 Titul Regionálního přeborníka (Michal Procházka, Kryštof Jelínek) RP dorostenců ve čtyřhře (Kladno)

17.12.2016 2.místo (Jiří Hofman) RP dorostenců ve dvouhře (Kladno)

17.12.2016 2.místo (Jiří Hofman, Vítek Kasner STC Slaný) RP dorostenců ve čtyřhře (Kladno)

3.12.2016 Titul Regionálního přeborníka (Ondřej Procházka, Tomáš Krejčí Sokol Buštěhrad) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

3.12.2016 3. místo (Luděk Vychodil) RP hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

3.12.2016 3. místo (Dušan Horbaj) RP hráči regionálních soutěží ve dvouhře (Kladno)

3.12.2016 3. místo (Luděk Vychodil, Filip Mikulejský) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

3.12.2016 3. místo (Dušan Horbaj, Lukáš Plecitý TTC Slovan Kladno) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

22.10.2016 3. místo (Kryštof Jelínek) 2.kolo Středočeské OPEN Tour Divize E (Vlašim)

28.9.2016 3. místo (Kryštof Jelínek) 1.kolo Středočeské OPEN Tour Divize F (Vlašim)

9.4.2016 1. místo (Milan Habrcetl, Marian Hnidka Sokol Buštěhrad) ve 13. ročníku Velikonočního turnaje ve čtyřhře (Buštěhrad)

2.1.2016 1. místo (Petr Novák, Stanislav Jedlička) ve 34. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

2.1.2016 2. místo (Tomáš Ebert ml.) ve 34. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

2.1.2016 2. místo (Jiří Bajer, Jiří Fleislebr) ve 34. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

2.1.2016 3. místo (Ondřej Pavlíček, Milan Macák TTC Slovan Kladno) ve 34. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

2015

20.12.2015 3. místo (Filip Mikulejský) ve Vánočním turnaji ve dvouhře (Buštěhrad)

6.12.2015 1. místo (Adrian Assar) 3.kolo Středočeské OPEN Tour Divize B (Kolín)

5.12.2015 Titul Regionálního přeborníka (Ondřej Procházka) RP juniorů ve dvouhře (Kladno)

5.12.2015 Titul Regionálního přeborníka (Adrian Assar) RP dorostenců ve dvouhře (Kladno)

5.12.2015 Titul Regionálního přeborníka (Michaela Veselá) RP dorostenek ve dvouhře (Kladno)

5.12.2015 Titul Regionálního přeborníka (Alena Martinovská) RP nejmladších žákyň ve dvouhře (Kladno)

5.12.2015 Titul Regionálního přeborníka (Adrian Assar, Filip Mikulejský) RP dorostenců ve čtyřhře (Kladno)

5.12.2015 2.místo (Filip Mikulejský) RP dorostenců ve dvouhře (Kladno)

5.12.2015 3.místo (David Záhrubský) RP dorostenců ve dvouhře (Kladno)

5.12.2015 3.místo (Daniel Mital) RP starších žáků ve dvouhře (Kladno)

5.12.2015 3.místo (Michal Procházka, David Záhrubský) RP dorostenců ve čtyřhře (Kladno)

22.11.2015 2. místo (Petr Novák) RP hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

22.11.2015 2. místo (Ondřej Procházka, Tomáš Krejčí Sokol Buštěhrad) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

22.11.2015 3. místo (Stanislav Jedlička) RP hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

22.11.2015 3. místo (Petr Novák, Stanislav Jedlička) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

22.11.2015 3. místo (Tomáš Pachman, Martin Krous TSM Kladno) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

15.11.2015 2. místo v krajském přeboru družstev dorostu (Lány)

7.11.2015 2. místo (Daniel Mital) 2.kolo Středočeské OPEN Tour Divize F (Vlašim)

19.4.2015 1. místo (Adrian Assar) ve 12. ročníku Velikonočního turnaje ve dvouhře (Buštěhrad)

19.4.2015 1. místo (David Záhrubský, Martin Kasík Sokol Buštěhrad) ve 12. ročníku Velikonočního turnaje ve čtyřhře (Buštěhrad)

4.4.2015 1. místo (David Záhrubský) 6.kolo Středočeské OPEN Tour Divize D (Kolín)

14.2.2015 3. místo (Adrian Assar) 4.kolo Středočeské OPEN Tour Divize B (Brandýs nad Labem)

14.2.2015 3. místo (David Záhrubský) 4.kolo Středočeské OPEN Tour Divize F (Brandýs nad Labem)

1.2.2015 3. místo (Assar Adrian,Pesl Václav TJ Sokol Buštěhrad)v Krajském přeboru starších žáků ve čtyřhře (Kolín)

18.1.2015 1. místo (Vlastimil Hrubý) ve 33. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

18.1.2015 1. místo (Vlastimil Hrubý, Jiří Fleislebr) ve 33. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

18.1.2015 2. místo (Luděk Vychodil) ve 33. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

18.1.2015 2. místo (Petr Novák, Tomáš Krejčí Sokol Buštěhrad) ve 33. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

18.1.2015 3. místo (Josef Pírka, Stanislav Jedlička) ve 33. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

17.1.2015 Titul Regionálního přeborníka (Ondřej Procházka) RP dorostenců ve dvouhře (Kladno)

17.1.2015 Titul Regionálního přeborníka (Michaela Veselá) RP starších žákyň ve dvouhře (Kladno)

17.1.2015 Titul Regionálního přeborníka (Ondřej Procházka, David Záhrubský) RP dorostenců ve čtyřhře (Kladno)

17.1.2015 Titul Regionálního přeborníka (Daniel Mital, Václav Pesl Sokol Buštěhrad) RP starších žáků ve čtyřhře (Kladno)

17.1.2015 Titul Regionálního přeborníka (Michaela Veselá, Magdalena Holasová) RP starších žákyň ve čtyřhře (Kladno)

17.1.2015 2.místo (David Záhrubský) RP starších žáků ve dvouhře (Kladno)

17.1.2015 3.místo (Daniel Mital) RP starších žáků ve dvouhře (Kladno)

3.1.2015 Titul Krajského přeborníka KP družstev dorostu (Rakovník)

2014

21.12.2014 2. místo (Filip Mikulejský, Adrian Assar) KP dorostenců ve čtyřhře (Kladno)

20.12.2014 Titul Regionálního přeborníka (Martin Škach) RP hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

20.12.2014 Titul Regionálního přeborníka (Filip Mikulejský) RP hráči regionálních soutěží ve dvouhře (Kladno)

20.12.2014 Titul Regionálního přeborníka (Filip Mikulejský, Adrian Assar) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

20.12.2014 2. místo (Filip Mikulejský) RP hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

20.12.2014 2. místo (Adrian Assar) RP hráči regionálních soutěží ve dvouhře (Kladno)

20.12.2014 3. místo (Petr Novák) RP hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

20.12.2014 3. místo (Martin Škach, Petr Novák) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

20.12.2014 3. místo (Tomáš Pachman, Tomáš Krejčí Sokol Buštěhrad) RP hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

17.11.2014 2. místo (Adrian Assar) 3.kolo Středočeské OPEN Tour Divize C (Vlašim)

17.11.2014 2. místo (David Záhrubský) 3.kolo Středočeské OPEN Tour Divize J (Vlašim)

8.11.2014 1. místo (David Záhrubský) 2.kolo Středočeské OPEN Tour Divize I (Lány)

27.9.2014 3. místo (Ondřej Procházka) 1.kolo Středočeské OPEN Tour Divize C (Vlašim)

27.9.2014 2. místo (David Záhrubský) 1.kolo Středočeské OPEN Tour Divize K (Vlašim)

27.4.3.2014 1. místo (Filip Strejc) Vítězství v celkovém pořadí Středočeského bodovacího poháru dorostu za sezonu 2013-2014

27.4.3.2014 1. místo (Filip Strejc) Turnaj TOP16 dorostu Středočeského kraje ve dvouhře (Lány)

13.4.2014 1.místo (Adrian Assar) Vítězství v celkovém pořadí Kladenského Regionálního bodovacího poháru starších žáků za sezonu 2013-2014

13.4.2014 1.místo (Adrian Assar) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve dvouhře (Lány)

13.4.2014 1.místo (Adrian Assar, Dominik Lafek Sokol Buštěhrad) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve čtyřhře (Lány)

6.4.2014 3. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Brandýs nad Labem)

6.4 2014 1. místo (Filip Strejc, Ondřej Sauer TJ Neratovice) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Brandýs nad Labem)

2.3.2014 1. místo (Filip Mikulejský, František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Mladá Boleslav)

16.2.2014 1. místo (Filip Mikulejský, František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Kolín)

16.2.2014 3. místo (Adrian Assar, Matěj Záboj FK Kolín) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Kolín)

18.1.2014 1. místo (Jiří Bajer) ve 32. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

18.1.2014 1. místo (Ondřej Pavlíček, Martin Krous Sokol Unhošť) ve 32. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

18.1.2014 2. místo (Vlastimil Hrubý) ve 32. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

18.1.2014 2. místo (Jiří Bajer, Miroslav Vospálek) ve 32. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

18.1.2014 3. místo (Ondřej Pavlíček) ve 32. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

18.1.2014 3. místo (Vlastimil Hrubý, Jiří Fleislébr) ve 32. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

12.1.2014 Titul Krajského přeborníka (Filip Strejc) dorostenců ve dvouhře (Kolín)

12.1 2014 Titul Krajského přeborníka (Filip Strejc, Ondřej Sauer TJ Neratovice) dorostenců ve čtyřhře (Kolín)

12.1.2014 Titul Krajského přeborníka (Filip Mikulejský, Niamh Štricová STC Slaný) dorostu ve smíšené čtyřhře (Kolín)

12.1.2014 3. místo (Ondřej Procházka, David Svoboda) v Krajském přeboru dorostenců ve čtyřhře (Kolín)

2013

TTC Kladno

22.12.2013 Titul Krajského přeborníka (Filip Strejc, Filip Mikulejský, Ondřej Procházka) KP družstev dorostu (Brandýs nad Labem)

22.12.2013 2. místo (Martin Burgr, David Svoboda, Jakub Jílek) KP družstev dorostu (Brandýs nad Labem)

22.12.2013 2. místo (Filip Mikulejský, Adrian Assar, David Záhrubský) KP družstev starších žáků (Brandýs nad Labem)

14.12.2013 1. místo (Filip Strejc, Miroslav Lapka TTC Bělá pod Bezdězem)v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Rakovník)

14.12.2013 2. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve dvouhře (Rakovník)

14.12.2013 2. místo (Filip Mikulejský, František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Rakovník)

7.12.2013 2.místo (Adrian Assar) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve dvouhře (Unhošť)

7.12.2013 3.místo (Adrian Assar, Dominik Lafek Sokol Buštěhrad) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve čtyřhře (Unhošť)

1.12.2013 Titul Regionálního přeborníka (Filip Mikulejský) starších žáků ve dvouhře (Kladno)

1.12.2013 Titul Regionálního přeborníka (Ondřej Procházka) dorostenců ve dvouhře (Kladno)

1.12.2013 Titul Regionálního přeborníka (Ondřej Procházka, David Svoboda) dorostenců ve čtyřhře (Kladno)

1.12.2013 2.místo (Martin Burgr) v Regionálním přeboru dorostenců ve dvouhře (Kladno)

1.12.2013 2.místo (Martin Burgr, Filip Mikulejský) v Regionálním přeboru dorostenců ve čtyřhře (Kladno)

1.12.2013 2.místo (Adrian Assar, Michal Procházka) v Regionálním přeboru starších žáků ve čtyřhře (Kladno)

1.12.2013 3.místo (David Svoboda) v Regionálním přeboru dorostenců ve dvouhře (Kladno)

1.12.2013 3.místo (Adrian Assar) v Regionálním přeboru starších žáků ve dvouhře (Kladno)

1.12.2013 3.místo (Daniel Petr) v Regionálním přeboru nejmladších žáků ve dvouhře (Kladno)

30.11.2013 Titul Regionálního přeborníka (Petr Novák) - hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

30.11.2013 Titul Regionálního přeborníka (Martin Burgr) - hráči regionálních soutěží ve dvouhře (Kladno)

30.11.2013 Titul Regionálního přeborníka (Ondřej Procházka, David Svoboda) - hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

30.11.2013 2. místo (Tomáš Navrátil) v Regionálním přeboru - hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

30.11.2013 2. místo (Petr Novák, Tomáš Navrátil) v Regionálním přeboru - hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

30.11.2013 2. místo (Filip Mikulejský, František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Rakovník)

30.11.2013 3. místo (Filip Mikulejský) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve dvouhře (Rakovník)

16.11.2013 1.místo (Adrian Assar) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve dvouhře (Stochov)

16.11.2013 1.místo (Adrian Assar, Dominik Lafek Sokol Buštěhrad) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve čtyřhře (Stochov)

2.11.2013 1. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve dvouhře (Lány)

2.11.2013 2. místo (Filip Mikulejský , František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Lány)

28.10.2013 1. místo(Filip Mikulejský, František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Slaný)

28.10.2013 3. místo (Filip Mikulejský) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve dvouhře (Slaný)

5.10.2013 1.místo (Adrian Assar) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve dvouhře (Stochov)

14.9.2013 2. místo (Filip Mikulejský, František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Kladno)

14.9.2013 3. místo (Adrian Assar, Veselý Jakub TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Kladno)

7.1.2013 1. místo (Jiří Bajer) ve 31. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

7.1.2013 1. místo (Jiří Bajer, Vlastimil Hrubý) ve 31. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

7.1.2013 2. místo (Ondřej Pavlíček) ve 31. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

7.1.2013 3. místo (Vlastimil Hrubý) ve 31. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

7.1.2013 3. místo (Ondřej Pavlíček, Luděk Vychodil) ve 31. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

TJ Sport Kladno

21.4.2013 3. místo (Jakub Jílek, David Svoboda) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Mnichovo Hradiště)

3.3.2013 3. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve dvouhře (Brandýs nad Labem)

17.2.2013 1. místo (Filip Strejc, Filip Černota TTC Brandýs nad Labem) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Kolín)

17.2.2013 3. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve dvouhře (Kolín)

13.1.2013 Titul Krajského přeborníka (Filip Strejc) starších žáků ve dvouhře (Brandýs nad Labem)

13.1 2013 Titul Krajského přeborníka (Filip Strejc, Filip Černota TTC Brandýs nad Labem) starších žáků ve čtyřhře (Brandýs nad Labem)

13.1 2013 3. místo (Filip Mikulejský, Jan Žiačik SK Liběchov) v Krajském přeboru starších žáků ve čtyřhře (Brandýs nad Labem)

6.1 2013 3. místo (Filip Strejc) v Krajském přeboru dorostenců ve dvouhře (Kolín)

6.1 2013 3. místo (Filip Strejc, Ondřej Sauer TJ Neratovice) v Krajském přeboru dorostenců ve čtyřhře (Kolín)

2012

TJ Sport Kladno

9.12.2012 2. místo (Filip Mikulejský) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve dvouhře (Rakovník)

9.12.2012 3. místo (Adrian Assar, Jakub Jílek) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Rakovník)

28.10.2012 2. místo (Filip Strejc, Ondřej Sauer TJ Neratovice) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Rakovník)

14.10.2012 Titul Regionálního přeborníka (David Novák) RP juniorů ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 Titul Regionálního přeborníka (Martin Burgr) RP dorostenců ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 Titul Regionálního přeborníka (Nela Jiráková) RP starších žákyň ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 Titul Regionálního přeborníka (Jakub Jílek) RP starších žáků ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 Titul Regionálního přeborníka (Adrian Assar) RP mladších žáků ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 Titul Regionálního přeborníka (Nela Jiráková, Jana Kulichová STC Slaný) RP staršího žactva ve čtyřhře (Kladno)

14.10.2012 2.místo (Ondřej Procházka) RP dorostenců ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 2.místo (Filip Mikulejský) RP starších žáků ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 2.místo (Adrian Assar, David Lukáš TJ Sokol Buštěhrad) RP staršího žactva ve čtyřhře (Kladno)

14.10.2012 2.místo (David Svoboda, Filip Mikulejský) RP starších žáků ve čtyřhře (Kladno)

14.10.2012 2.místo (Martin Burgr, Ondřej Procházka) RP dorostu a juniorů ve čtyřhře (Kladno)

14.10.2012 2.místo (Jakub Jílek, Ondřej Průša TJ Sokol Buštěhrad) RP dorostu a juniorů ve čtyřhře (Kladno)

14.10.2012 3.místo (David Svoboda) RP starších žáků ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 3.místo (Daniel Petr) RP nejmladších žáků ve dvouhře (Kladno)

7.10.2012 3. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve dvouhře (Lány)

7.10.2012 2. místo (Filip Strejc, Filip Černota TTC Brandýs nad Labem) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Lány)

7.10.2012 3. místo (Adrian Assar, Jakub Jílek) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Lány)

29.9.2012 2. místo (Filip Strejc, Ondřej Sauer TJ Neratovice) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Kladno)

29.9.2012 3. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve dvouhře (Kladno)

28.9.2012 2. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve dvouhře (Kladno)

28.9.2012 3. místo (Nela Jiráková, Filip Mikulejský) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Kladno)