Aktuality

Výsledky 1. turnaje Grand Prix mládeže

18.05.2016 16:00
V prvním turnaji letošních Grand Prix mládeže 2016 se stal zaslouženým vítězem David Záhrubský. Celým turnajem prošel bez sebemenšího zaváhání a neztratil ani jeden set. Na 2. místě se umístil Michal Procházka a na 3.místě se umístil Tomáš Novák, který patří mezi nováčky turnaje. Výbornou hrou překvapil na 5. místě i Kryštof Jelínek který stejně jako již zmínění prohrál pouze 1 zápas. V turnaji se dařilo i nejlepší dívce Michaele Veselé, která se probojovala mezi chlapci až na 4.místo. A ani naši nejmladší Alena Martinovská a Vít Pešta se neztratili a z celkových 19. účastníků všech mládežnických kategorií skončili na hezkém 10. a 13. místě. Jen tak dál  :-)
Aktuální výsledkové tabulky najdete v kategorii Termínovka/výsledky v položce Grand Prix 2016.

Výsledky 1. turnaje Grand Prix 2016

17.05.2016 19:00
V prvním turnaji dvouher dospělých Grand Prix 2016 se na prvním místě umístil obhájce poháru z posledních let Petr Novák před Martinem Škachem, který skvěle rozvířil stojaté vody bojů o medaile. Na třetím místě skončil Stanislav Jedlička, který vyhrál nad největším překvapením turnaje Václavem Strejcem. Ten na své cestě do semifinále porazil takové hráče jako jsou Filip Mikulejský, Ondřej ProcházkaDavid Záhrubský, a ve finálovém pavouku i Jan Hlaváček. Na závěr bych chtěl především vyzdvihnout všech 16 účastníků, u kterých nemusíme přemýšlet zda je stolní tenis baví nebo že jsou to srdcaři a nebojí se jít s vlastní kůží na trh. Je škoda, že je to pouze jen 1/3 všech soutěžáků v našem oddíle. Doufejme, že v dalších turnajích se nás sejde alespoň o trochu víc. Aktuální výsledkové tabulky najdete v kategorii Termínovka/výsledky v položce Grand Prix 2016.

Grand Prix 2016 začíná

09.05.2016 19:43

Tak už je to tady. Letošní 30. ročník seriálu oddílových turnajů Grand Prix 2016 začíná již příští týden. Opět se bude bojovat o putovní poháry ve dvou hlavních kategoriích a to v kategorii mládeže a v kategorii dospělých. Jelikož se nám letošní soutěžní sezona mírně protáhla budou se hrát pouze 3 turnaje ve dvouhře (započítávají se 2 nejlepší výsledky) a 2 turnaje ve čtyřhře (2).  Bodové hodnocení v turnajích bude závislé na výkonnosti zúčastněných hráčů. Čím vyšší bude průměrná bodová hodnota hráčů, tím více bodů mohou získat i hráči s horším umístěním. Bodové hodnoty hráčů vychází z krajských a regionálních bodových žebříčků. Tímto bych rád navázal na pozvánku rozesílanou pomocí SMS a ještě jednou pozval všechny členy oddílu k účasti na tomto tradičním měření sil v závěru sezony. Výsledky budou dostupné na našich www stránkách v hlavním menu v položce Termínovka/výsledky . Níže jsou uvedené termíny turnajů ve dvouhrách a čtyřhrách. Účast mládeže na turnajích GP Mládeže 2016 je povinná.Vyhlašované kategorie ve dvouhře: Nejml.žáci/kyně, mladší žáci/kyně, starší žáci/kyně, dorostenci/ky, mládež, dospělí. Ve čtyřhře: mládež a dospělí.

07.02.2016 19:43

Tréninky mládeže v období jarních prázdnin t.j. v týdnu od 8.2.-12.2.2016 jsou zrušeny.

Pozor - přeložení pátečního tréninku začátečníků

13.12.2015 19:43

Trénink skupiny "Začátečníci" z pátku 18.12.2015 je přeložen na pondělí 21.12.2015 od 16:00-18:00.

Novoroční Turnaj TTC Kladno 2016

13.12.2015 19:35

V sobotu 2.1.2016 zveme všechny příznivce stolního tenisu na 34. ročník Novoročního turnaje.
Prezentace je od 8:30-9:00 v herně TTC Kladno. Turnaj bude pořádán ve dvouhře a čtyřhře pro hráče výkonnosti od neregistrovaných až po hráče 2.ligy. Startovné dvouhra 50kč, čtyřhra 50kč(dvojice).
Hraje se o putovní pohár, medaile a další věcné ceny. Přijdte se pobavit a zahrát si kvalitní zápasy.

Tuto sobotu 1.Regionální turnaj mládeže

20.10.2015 09:21

V sobotu 24.10.2015 se koná 1. regionální turnaj mládeže. Prezentace je od 8:00-8:30 v sokolovně Unhošť. Turnaj je pořádán pro mládež regionu Kladno a Rakovník narozenou v roce 2001 a mladší.

První Bodovací Turnaj Mládeže ČR dorostu nové sezony 2015/2016

13.09.2015 23:15

První letošní republiková "bodovačka" se odehrála v sobotu 12.září v Praze a tak se turnaje zúčasnili tři dorostenci našeho oddílu (Filip Mikulejský , Adrian Assar a David Záhrubský ) a jeden náš odchovanec , který v letošní sezóně bude nastupovat za oddíl AC Sparta Praha (Filip Strejc ) .

Turnaje se zúčastnilo 137 dorostenců !!!!!! ze všech krajů ČR . Naši 3 dorostenci se tak museli zúčastnit kvalifikace kde  ale v těžké konkurenci nevybojovali postup do další fáze turnaje (nejlepších 32 ) .

Mohli tak jen nastoupit jenom do soutěže útěchy kde se nejvíce dařilo Adrianovi Assarovi , který postoupil do třetího kola a tam podlehl až v pátem setu Janovi Mokřejšovi ze Sokolu Hradec Králové .

V hlavním turnaji  se pak nadmíru dařilo našemu odchovanci Filipu Strejcovi , který je díky svému postavení na republikovém žebříčku dorostu, nasazený přímo do hlavního turnaje . V základní skupině nejdříve porazil těsně Dominika Bělohlávka z Chocně , prohrál s Janem Vašíčkem z Ostravy a jasně přehrál Radima Baka z Lanškrouna .  Díky jedné porážce ve skupině postoupil až z druhého místa ve skupině a v osmifinále mu tak los přisoudil prvního nasazeného a hlavního favorita celého turnaje Vlastimila Bubna , který má za sebou i extraligové zkušenosti .  Filip Strejc se ale vyprovokoval ke skvělému výkonu a zvítězil 3 :1 !!! .
Ve čtvrtfinále pak jasně přehrál Jana Žaloudíka z Karlových Varů 3:0 a vybojoval si tak postup do semifinále celého turnaje . Tam bohužel nestačil na Havířovského Mikolášika a prohrál 1:3 .  Získal tím , ale svoji první medaili na republikovém turnaji  a hned k ní přidal druhou  !!!!!! , když se spolu s Ondřejem Lapčíkem ze Zlína  probojoval až do finále čtyřhry .

Gratulujeme Filipovi a samozřejmě poděkování všem našim hráčům za dobrou reprezentaci našeho oddílu .

Tréninky mládeže začínají již v pátek

01.09.2015 07:00

Tento pátek 4.9.2015 od 15:30 se po prázdninovém odpočinku mohou s plným elánem vrhnout do prvního tréninku mládeže skupina "Začátečníci". Ostatní termíny a časy tréninků mládeže jsou zobrazeny v sekci TRÉNINKY v pravé části webu.

Změna tréninku dětí - začátečníci

10.06.2015 11:21

Do konce školního roku má tréninková skupina "Začátečníci" tréninky v úterý 16,30 - 18,30 a druhý trénink společně s tréninkovou skupinou pokročilí ve čtvrtek 17:00 - 19:00. Informace o úvodním tréninku nového školního roku budou na webu TTC Kladno zveřejněny během posledního srpnového týdne.

pátek    18:00-21:00

Přijímání nových členů všech věkových kategorií je možné v průběhu celého roku. Jsme klubem s dlouhou tradicí, ale s novátorským přístupem k trénování a výchově nových hráčů s použitím moderních technologií.

Máte rádi kvalitní aktivní odpočinek nebo hledáte vhodné sportovní vyžití pro Vaše děti? Pak přijďte mezi nás.

Těšíme se na Vaši návštěvu na adrese Poděbradova 3215, Kladno.