Průběžné výsledky v sezóně 2022/2023

  Divize TTC Kladno A   RS 1 TTC Kladno F
  KS 1B TTC Kladno B   RS 2 TTC Kladno G
  KS 2C TTC Kladno C   RS 2 TTC Kladno H
  RS 1 TTC Kladno E           

 

Aktuality

Další úspěšné vystoupení našich dorostenců na Bodovacím Turnaji Mládeže ČR

23.11.2014 22:40

 Další kolo Bodovacího turnaje dorostu se odehrálo v sobotu 22.listopadu v Hustopečích . Do kvalifikační části turnaje nastoupili z našeho oddílu Jakub Jílek a Filip Mikulejský . Lépe se dařilo Filipu Mikulejskému který v prvním kole porazil Jakuba Dufka z KTS Zlín , ale o postup do hlavní soutěže podlehl 1:3 Ondřeji Vévodovi .
I v soutěži útěchy se Filipovi dařilo lépe nežli Jakubovi , když se po vítězství nad Šeblem ze Slavoje Praha probojoval do druhého kola , ale tam prohrál s Rubešem s Chrudimi .
Nejlepší výkon ale podal opět Filip Strejc , který díky svým úspěchům v minulých turnajích byl již nasazený přímo do hlavní soutěže a kvalifikace se nemusel účastnit . V základní skupině hlavního turnaje se utkal s pražskými hráči Dusíkem a Fauskem a Vévodovi s Malenovic. Se Stanislavem Dusíkem sice prohrál ,  ale po jistých vítězstvích 3:0 a 3:1 nad Fauskem a Vévodou postoupil z druhého místa mezi nejlepších 16 hráčů turnaje . Tam mu los přiřadil Martina Vítovce s Pražské Kotlářky . Po dvou prohraných setech se Filipovi podařilo otočit celý zápas a po vítězství 3:2 postoupit mezi 8 nejlepších dorostenců turnaje !!!!
Ve čtvrtfinále narazil na největšího favorita celého turnaje Jakuba Němečka z Kotlářky Praha , který  na letošních republikových turnajích neprohrál jediný zápas . Na tohoto soupeře již Filip nestačil a prohrál 0:3 .
 I přes porážku s Němečkem ,  je postup mezi nejlepších 8 skvělým výsledkem,  který Filipa Strejce  posunul již na 10.místo žebříčku dorostenců ČR .

Letošní první Bodovací Turnaj Mládeže ČR dorostu

14.09.2014 22:34

První letošní republiková bodovačka se odehrála 13.září v Praze a tak se turnaje zúčasnili hned čtyři dorostenci z našeho oddílu.  Ondřej Procházka, Jakub Jílek , Filip Mikulejský a Filip Strejc . Nikdo z našich hráčů  nebyl v turnaji nasazený a tak se museli všichni zúčastnit kvalifikace , kde se více jak 120 hráčů utkalo o 16 postupových míst.  Postoupit z kvalifikace se podařilo jen Filipu Strejcovi,  když všechny zápasy kvalifikace vyhrál 3:0  .

V soutěži útěchy se pak dařilo jenom Jakubovi Jílkovi,  který postupem do třetího kola získal cenné body do republikového žebříčku .

V hlavním turnaji  Filip Strejc potvrdil že má v současnosti výjimečnou formu . V základní skupině zvítězil nejdříve 3:2 nad Michale Bútorou (Kotlářka Praha ,  16 hráč dorosteneckého žebříčku ČR   ) .pak podlehl v další pětisetovém zápasu Jakubu Pilchovi (TJ  Třinec ) a v závěrečném zápasu skupiny pak porazil 3:2 Karla Bráta ( TJ Sokol Hradec Králové , 6 hráč dorosteneckého žebříčku ČR ) . Vybojoval tak postup ze skupiny mezi 16 nejlepších ( ze druhého místa za prvním Karlem Brátem)  . 

V závěrečné vyřazovací části turnaje mu los přisoudil 7 hráče dorosteneckého žebříčku ČR ---> Vlastimila Bubna z TJ Sokol Hradec Králové. Všechny tři sety byli vyrovnané , ale soupeř měl v koncovce setů navrch a zvítězil 3:0 .

Postup mezi nejlepších 16 hráčů je skvělým výsledkem .

Celkové výsledku turnaje naleznete na  https://www.ping-pong.cz/turnaje-mladeze/btm-cr-dorostu-a-nejmladsiho-zactva/

Ukázka ze zápasu Filip Strejc (TTC Kladno ) - Michal Bútora (Kotlářka Praha ) 3:2

 

 

Filip Strejc zazářil v SATELITE TOUR 2014

29.08.2014 14:30
Na začátku letošní sezóny se odehrál 22. ročník mezinárodní soutěže mládeže ve stolním tenisu SATELITE TOUR 2014.
Prvního turnaje v Havířově (21-22.srpna 2014 ) a druhého turnaje v Hluku (24-25.srpna 2014 ) se z našeho oddílu zúčastnil náš nejlepší dorostenec Filip Strejc.
Jedná se o jeden z největších turnajů mládeže pořádaného v České Republice , za účasti hráčů z ČR , Slovenska , Ruska , Běloruska a Kazachstanu (druhého turnaje v Hluku se zúčastnilo 356 účastníku z toho 85 v nejpočetnější kategorii dorostenců).
V každém turnaji se první den hrají soutěže družstev (v každém teamu jeden mladší žák , jeden starší žák a jeden dorostenec ) a druhý den pak následuje soutěž jednotlivců .
Filip Strejc nastoupil spolu s Filipem Černotou (Sparta Praha) a Richardem Šiklem (SK Přerov ) pod hlavičkou mužstva OMEGA "B". V mezinárodní konkurenci více jak 30 mužstev se rozhodně neztratili . Jak v Havířově tak v Hluku se probojovali do čtvrtfinále,  kde podlehli jednou reprezentaci Slovenska 0:3 a jednou reprezentaci ČR 1:2 .

Filip Strejc však nejvíc zazářil v individuální části turnajů a to i přesto že nebyl mezi nasazenými hráči. 
V Havířově se Filip probojoval do finálového pavouka z prvního místa kvalifikační skupiny po rozhodujícím zápase s Michalem Mikolášikem (Baník Havířov a člen širšího kádru reprezentace ČR ) neskutečným obratem v pátém setu. Za stavu 1:10 již neprohrál jediný míček a po odvrácení 9 mečbolů a vyhraných 11 míčkách v řadě za sebou zvítězil 12:10 !!!!    
 
V Hluku se pak Filipovi podařilo zvítězit v rozhodujícím zápase základní skupiny nad Tiborem Špánikem ( třetím hráčem dorosteneckého žebříčku Slovenska a členem Slovenské reprezentace ) po velkém boji 3:2 na sety a tím opět postoupil z prvního místa.  Neztratil se však ani ve finálovém pavouku kde mezi 32 nejlepšími nejdříve porazil Lukáše Hobla z KST Cheb 3:1 a v osmi-finále pak Šimona Gemela ze Slovenska 3:2.  Mezi osmi nejlepšími bohužel nešťastně prohrál v pětisetovém zápasu s reprezentantem Běloruska - Andrejem Carochinem a zůstal tak těsně bez medaile . Celkové umístění 5-8 na mezinárodním turnaji tohoto kalibru je jeho dosavadním největším individuálním úspěchem a skvělou reprezentací našeho oddílu TTC Kladno. Jen tak dál.

Celkové výsledku turnaje v Hluku naleznete na https://www.sporthluk.uh.cz/?p=1301


Čtvrtfinále družstev v Havířově 21.srpna 2014 .
Filip Strejc (OMEGA "B") - Tomas Kopanyi (Reprezentace Slovenska )  1:3

Čtvrtfinále turnaje  jednotlivců dorostu v Hluku 25.8.2014 . Filip Strejc (TTC Kladno ) - Andrej Carochin (Reprezentace Běloruska) 2:3

Tréninkové soustředění Kladno - podrobnější informace

04.07.2014 14:30
Trenéři:  David Štěpánek,Tomáš Havlíček a Petr Novák
Termín konání: sobota 16.8. - pátek 22.8.2014. 
Stravování a ubytování: není zahrnuto v ceně a každý si zajišťuje sastatně (účastní se místní hráči z nejbližšího okolí). 
Počet účastníků: 16 hráčů  ze dvou oddílů.
Program soustředění:
Začíná se v sobotu 16.8. ve 14:45 informacemi spojenými se soustředěním. Pak bude od 15:00 - 17:00 následovat 1.trenink.
Od neděle do čtvrtka budou dopolední tréninky od 9:00 - 11:00 a odpolední od 15:00 - 17:00.
V pátek od 8:30 je pořádán závěrečný turnaj všech účastníků soustředění. 
Co by každý účastník měl mít sebou na každý trénink: Boty do tělocvičny, pálku, pití, ručník. samozřejmě sportovní oblečení.
Pokud Vás napadne nějaký dotaz pošlete jej na adresu info@ttckladno.cz nebo volejte Petra Nováka viz. kontakty.

Vyhlášení výsledků Grang Prix 2014

19.06.2014 18:45
Ve čtvrtek 19.6.2014 od 18:45 v krytu CO Vás zveme na vyhlášení výsledků a předání cen v oddílové soutěži Grand Prix 2014.
Vyhlašované kategorie: 
ve čtyřhrách - mládež, dospělí 
ve dvouhrách: nejmladší žáci,nejmladší žákyně, mladší žáci, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, mládež , dospělí.
Podrobnosti najdete v sekci Termínovka/výsledky 

Oddílová schůze TTC Kladno k příští sezoně

13.06.2014 18:00
Jen pro členy ! Tento pátek 13.6.2014 v krytu CO od 18:00 se koná oddílová schůze k sezoně 2014/2015.

Budou se upravovat a pozměňovat předběžné navržené soupisky jednotlivých mužstev viz níže. Upozorňuji, že soupisky jsou jen návrh o kterém se bude jednat. 

Mužstvo A Mužstvo B Mužstvo C
3.Liga Divize Divize
Havlíček Tomáš Bajer Jiří Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej Hrubý Vlastimil Novák Petr
Gábriš Michal Škubal Jiří Mencl Jiří
Strejc Filip Navrátil Tomáš Škach Martin
Hrubý Vlastimil Prágr Lukáš Vychodil Luděk
Škubal Jiří Pírka Josef Jedlička Stanislav
Ebert Tomáš ml. Tuček Miroslav Šulc Ladislav
Novák Petr Pachman Tomáš Ing. Procházka Ondřej
Mencl Jiří Vospálek Miroslav Dědina Radek
Navrátil Tomáš    
Škach Martin    
Mužstvo D Mužstvo E Mužstvo F
KP2 A KP2 A RP1
Prágr Lukáš Pírka Josef Dědina Radek
Vychodil Luděk Jedlička Stanislav Vospálek Miroslav
Šulc Ladislav Tuček Miroslav Rybička Jan
Procházka Ondřej Pachman Tomáš Ebert Tomáš st.
Dědina Radek Habrcetl Milan Fleislébr Jiří
Svoboda David Vospálek Miroslav Hálek Zdeněk
Mikulejský Filip Hlaváček Jan Strejc Václav
Rybička Jan Burgr Martin Podhráský Petr
Ebert Tomáš st. Bílý Tomáš Lyer Adam
  Bílý Josef  
  Horbaj Dušan  
  Assar Adrian  
  Jílek Jakub  
Mužstvo G Mužstvo H Mužstvo I
RP 1 RP1 RP2
Habrcetl Milan Hlaváček Jan Assar Adrian
Svoboda David Bílý Tomáš Jílek Jakub
Mikulejský Filip Bílý Josef Fleislébr Jiří
Burgr Martin Horbaj Dušan Vacík Patrick
Assar Adrian Vacík Patrick Hálek Zdeněk
Jílek Jakub Petřík Ladislav Petřík Ladislav
Záhrubský David Coubal Václav Strejc Václav
Procházka Michal Jílek Libor Coubal Václav
    Záhrubský David
    Jílek Libor
    Procházka Michal
    Podhráský Petr
    Lyer Adam
Mužstvo J
RP3
Hálek Zdeněk
Petřík Ladislav
Strejc Václav
Coubal Václav
Záhrubský David
Jílek Libor
Procházka Michal
Podhráský Petr
Lyer Adam

 

4. Grand Prix 2014

06.05.2014 19:00
Konečně změna na prvním místě. Ve čtvrtém turnaji se poprvé zůčastnil turnajů Grand Prix Ondřej Pavlíček a hned potvrdil roli černého koně. V semifinále se mu do cesty postavil dosud neporažený Petr Novák, který vzdoroval pouze první set, ale pak už si Ondra vítězství s přehledem pohlídal. Ve finále pak nedal příležitost ani Ondrovi Procházkovi, který se do finále probojoval již po druhé. A tak Onřej Pavlíček suveréně bez prohry vyhrál před Ondrou Procházkou a na třetím místě Petrem Novákem.  Před posledním turnajem GP je již rozhodnuto o celkovém prvním a druhém místě. Boj, ale zato bude o celkové 3.místo. Nejlepší výchozí pozici má Stanislav Jedlička, který obhajuje 3.místo z minulého ročníku. Zuby si však na jeho místo brousí také mladíček Ondra procházka, který ztrácí pouhé 4.body. Další adepti na bronz jsou ještě Milan Habrcetl a Miroslav Tuček, kteří ztrácejí 16 a 27.bodů. Uvidíme, kdo z nich bude mít lepší los a nejpevnější nervy. Výsledky GP 2014

 

4. Grand Prix mládeže 2014

05.05.2014 17:00

Při letošních Grand Prix 2014 mládeže je vidět veliká vyrovnanost při bojích o posty nejvyšší. Zatím se hráli 3 turnaje a každý vyhrál někdo jiný. To se ve čtvrtém turnaji už nestalo. I když se po zranění vrátil za stůl David Svoboda, který od počátečních zápasů dával najevo,že se s ním musí počítat. Nakonec se vklínil v semifinále mezi všechny tři vítěze předchozích turnajů. Druhé vítězství v turnaji si nakonec odnesl Ondřej Procházka, který ve finále porazil Adriana Assara 3:0. Na 3.místě po výhře 3:1 nad Davidem Svobodou skončil Martin Burgr. V letošní GP mládeže si na celkového vítěze musíme počkat až do posledního turnaje. Může jím být kdokoli z první trojice.

3. Grand Prix 2014

29.04.2014 19:00

Ve třetím turnaji GP dospělých jsme poprvé přivítali zkušené hráče Tomáše NavrátilaTomáše Pachmana a Dušana Horbaje. A čekali na rozlosování, ke komu z nasazených budou tito hráči dolosováni. Po losování bylo jasné, že Tomáš Bílý ma na skupiny smrti jasný čich. Posudte složení sami - Petr Novák, Tomáš Navrátil, Tomáš Bílý a Ondřej Procházka. Ve skupině o druhém postupujícím nakonec rozhodl zápas Tomáše Navrátila a Ondřeje Procházky, který překvapivě vyhrál Ondřej Procházka  3:0. Ondru zápasy ve skupině evidentně rozehráli, protože na 2 porážku si musel počkat až do finále a znovu s Petrem Novákem.  Na třetím místě skončil Josef Pírka.    Výsledky GP 2014

3. Grand Prix mládeže 2014

28.04.2014 17:00

Třetí turnaj sebou přinesl smršť změn na předních místech. Letos poprvé vystrčil růžky obhájce poháru Ondřej Procházka, který bez zaváhání vyhrál vše co se dalo. Skvěle mu sekundoval Filip Mikulejský, který se přes nejtěžší cestu probojoval až do finále. Na 3.místě skončil Adrian Assar. Mezi nejmladšími opět překvapil Ferdinand Tomášek, který se probojoval mezi elitní osmičku.

Všechny články

Tréninky

tréninky mládeže 2022

úterý     16:00-18:00
čtvrtek   16:00-18:00

(Pavel Tůma 731 156 944)

tréninky dospělých

hráči okresních soutěží

úterý     18:00-21:00

čtvrtek  18:00-21:00

hráči krajských soutěží

středa   18:00-21:00

pátek    18:00-21:00

Přijímání nových členů všech věkových kategorií je možné v průběhu celého roku. Jsme klubem s dlouhou tradicí, ale s novátorským přístupem k trénování a výchově nových hráčů s použitím moderních technologií.

Máte rádi kvalitní aktivní odpočinek nebo hledáte vhodné sportovní vyžití pro Vaše děti? Pak přijďte mezi nás.

Těšíme se na Vaši návštěvu na adrese Poděbradova 3215, Kladno.

 

CERTIFIKÁTY