Aktuality

Vyhlášení výsledků Grang Prix 2014

19.06.2014 18:45
Ve čtvrtek 19.6.2014 od 18:45 v krytu CO Vás zveme na vyhlášení výsledků a předání cen v oddílové soutěži Grand Prix 2014.
Vyhlašované kategorie:
ve čtyřhrách - mládež, dospělí
ve dvouhrách: nejmladší žáci,nejmladší žákyně, mladší žáci, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, mládež , dospělí.
Podrobnosti najdete v sekci Termínovka/výsledky

Oddílová schůze TTC Kladno k příští sezoně

13.06.2014 18:00
Jen pro členy ! Tento pátek 13.6.2014 v krytu CO od 18:00 se koná oddílová schůze k sezoně 2014/2015.

Budou se upravovat a pozměňovat předběžné navržené soupisky jednotlivých mužstev viz níže. Upozorňuji, že soupisky jsou jen návrh o kterém se bude jednat.

Mužstvo A Mužstvo B Mužstvo C
3.Liga Divize Divize
Havlíček Tomáš Bajer Jiří Ebert Tomáš ml.
Šulc Ladislav Tuček Miroslav Rybička Jan
Procházka Ondřej Pachman Tomáš Ebert Tomáš st.

06.05.2014 19:00
Konečně změna na prvním místě. Ve čtvrtém turnaji se poprvé zůčastnil turnajů Grand Prix Ondřej Pavlíček a hned potvrdil roli černého koně. V semifinále se mu do cesty postavil dosud neporažený Petr Novák, který vzdoroval pouze první set, ale pak už si Ondra vítězství s přehledem pohlídal. Ve finále pak nedal příležitost ani Ondrovi Procházkovi, který se do finále probojoval již po druhé. A tak Onřej Pavlíček suveréně bez prohry vyhrál před Ondrou Procházkou a na třetím místě Petrem Novákem.  Před posledním turnajem GP je již rozhodnuto o celkovém prvním a druhém místě. Boj, ale zato bude o celkové 3.místo. Nejlepší výchozí pozici má Stanislav Jedlička, který obhajuje 3.místo z minulého ročníku. Zuby si však na jeho místo brousí také mladíček Ondra procházka, který ztrácí pouhé 4.body. Další adepti na bronz jsou ještě Milan Habrcetl a Miroslav Tuček, kteří ztrácejí 16 a 27.bodů. Uvidíme, kdo z nich bude mít lepší los a nejpevnější nervy. Výsledky GP 2014

4. Grand Prix mládeže 2014

05.05.2014 17:00

Při letošních Grand Prix 2014 mládeže je vidět veliká vyrovnanost při bojích o posty nejvyšší. Zatím se hráli 3 turnaje a každý vyhrál někdo jiný. To se ve čtvrtém turnaji už nestalo. I když se po zranění vrátil za stůl David Svoboda, který od počátečních zápasů dával najevo,že se s ním musí počítat. Nakonec se vklínil v semifinále mezi všechny tři vítěze předchozích turnajů. Druhé vítězství v turnaji si nakonec odnesl Ondřej Procházka, který ve finále porazil Adriana Assara 3:0. Na 3.místě po výhře 3:1 nad Davidem Svobodou skončil Martin Burgr. V letošní GP mládeže si na celkového vítěze musíme počkat až do posledního turnaje. Může jím být kdokoli z první trojice.

3. Grand Prix 2014

29.04.2014 19:00

Ve třetím turnaji GP dospělých jsme poprvé přivítali zkušené hráče Tomáše NavrátilaTomáše Pachmana a Dušana Horbaje. A čekali na rozlosování, ke komu z nasazených budou tito hráči dolosováni. Po losování bylo jasné, že Tomáš Bílý ma na skupiny smrti jasný čich. Posudte složení sami - Petr Novák, Tomáš Navrátil, Tomáš Bílý a Ondřej Procházka. Ve skupině o druhém postupujícím nakonec rozhodl zápas Tomáše Navrátila a Ondřeje Procházky, který překvapivě vyhrál Ondřej Procházka  3:0. Ondru zápasy ve skupině evidentně rozehráli, protože na 2 porážku si musel počkat až do finále a znovu s Petrem Novákem.  Na třetím místě skončil Josef Pírka.    Výsledky GP 2014

3. Grand Prix mládeže 2014

28.04.2014 17:00

Třetí turnaj sebou přinesl smršť změn na předních místech. Letos poprvé vystrčil růžky obhájce poháru Ondřej Procházka, který bez zaváhání vyhrál vše co se dalo. Skvěle mu sekundoval Filip Mikulejský, který se přes nejtěžší cestu probojoval až do finále. Na 3.místě skončil Adrian Assar. Mezi nejmladšími opět překvapil Ferdinand Tomášek, který se probojoval mezi elitní osmičku.

2. Grand Prix mládeže 2014

24.04.2014 19:00
e druhém turnaji letošních Grand Prix 2014 mládeže se ve finále opět potkali finalisté z prvního turnaje. V odvetě se nakonec radoval z prvního vítězství v turnaji Martin Burgr, který porazil Adriana Assara 3:1. Na 3. místě po boji skončil Jakub jílek.

2. Grand Prix 2014

22.04.2014 19:00
Pořadí na prvních třech místech druhého turnaje GP dospělých doslova kopíroval loňské celkové pořadí. Na prvním místě se umístil  Petr Novák před druhým Josefem Pírkou a na třetím místě Stanislavem Jedličkou. V turnaji se také letos poprvé objevil Tomáš Bílý, který byl nalosován do nabité skupiny s mladými nadějemi Ondrou procházkou, Martinem Burgrem a s nasazeným Josefem Pírkou. Abych pravdu řekl, tak jak hrál Tomáš o postup do finálové skupiny, tak jsme ho dlouhou dobu hrát neviděli. Ze skupiny smrti nakonec postoupil zaslouženě jako druhý, když prohrál jenom s nasazenou 2 turnaje.  Výsledky GP 2014

Filip Strejc zvítězil na turnaji TOP16 dorostu Středočeského kraje

17.04.2014 00:00
Do závěrečného turnaje letošního bodovacího poháru dorostu Středočeského kraje se nominovalo 16 nejlepších dorostenců, dle aktuálního krajského žebříčku. Mezi 16 nejlepšími bylo hned 5 hráčů TTC Kladno což samo o sobě je nejlepší potvrzení úspěšné letošní sezóny.  Do turnaje se z TTC Kladno  kvalifikovali  Filip Strejc , Filip Mikulejský , Ondřej Procházka , Adrian Assar  a Jakub Jílek .
Všichni naši hráči podali v těžké konkurenci dobré výkony , ale musíme vyzdvyhnout úspěch Filipa Strejce , který v celém turnaji neprohrál jediný zápas a zaslouženě si odnesl pohár za první místo .

Dnešním vítězstvím se Filipovi Strejcovi navíc podařilo vyhrát i celkové pořadí bodovacího poháru dorostu Středočeského kraje za sezónu 2013-2014 !!!!!!

1. Grand Prix 2014

14.04.2014 19:00
V prvním turnaji dvouher dospělých Grand Prix 2014 se na prvním místě umístil obhájce poháru z posledních let Petr Novák před Martinem Škachem, který skvěle rozvířil stojaté vody bojů o medaile. Na třetím místě skončil Josef Pírka po boji s překvapením turnaje Filipem Mikulejským, který poslal do bojů o 5.místo nasazenou 4. Stanislava Jedličku. Na závěr bych chtěl především vyzdvihnout všech 17 účastníků, u kterých nemusíme přemýšlet zda je stolní tenis baví nebo že jsou to srdcaři a nebojí se jít s vlastní kůží na trh. Je škoda, že je to pouze jen 1/3 všech soutěžáků v našem oddíle. Doufejme, že v dalších turnajích se nás sejde alespoň o trochu víc. Výsledky GP 2014

pátek    18:00-21:00

Přijímání nových členů všech věkových kategorií je možné v průběhu celého roku. Jsme klubem s dlouhou tradicí, ale s novátorským přístupem k trénování a výchově nových hráčů s použitím moderních technologií.

Máte rádi kvalitní aktivní odpočinek nebo hledáte vhodné sportovní vyžití pro Vaše děti? Pak přijďte mezi nás.

Těšíme se na Vaši návštěvu na adrese Poděbradova 3215, Kladno.