Výsledky 1. turnaje Grand Prix 2016

17.05.2016 19:00
V prvním turnaji dvouher dospělých Grand Prix 2016 se na prvním místě umístil obhájce poháru z posledních let Petr Novák před Martinem Škachem, který skvěle rozvířil stojaté vody bojů o medaile. Na třetím místě skončil Stanislav Jedlička, který vyhrál nad největším překvapením turnaje Václavem Strejcem. Ten na své cestě do semifinále porazil takové hráče jako jsou Filip Mikulejský, Ondřej ProcházkaDavid Záhrubský, a ve finálovém pavouku i Jan Hlaváček. Na závěr bych chtěl především vyzdvihnout všech 16 účastníků, u kterých nemusíme přemýšlet zda je stolní tenis baví nebo že jsou to srdcaři a nebojí se jít s vlastní kůží na trh. Je škoda, že je to pouze jen 1/3 všech soutěžáků v našem oddíle. Doufejme, že v dalších turnajích se nás sejde alespoň o trochu víc. Aktuální výsledkové tabulky najdete v kategorii Termínovka/výsledky v položce Grand Prix 2016.