Úspěchy oddílu stolního tenisu TTC Kladno

 

2014

27.4.3.2014 1. místo (Filip Strejc) Vítězství v celkovém pořadí Středočeského bodovacího poháru dorostu za sezonu 2013-2014

27.4.3.2014 1. místo (Filip Strejc) Turnaj TOP16 dorostu Středočeského kraje ve dvouhře (Lány)

13.4.2014 1.místo (Adrian Assar) Vítězství v celkovém pořadí Kladenského Regionálního bodovacího poháru starších žáků za sezonu 2013-2014

13.4.2014 1.místo (Adrian Assar) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve dvouhře (Lány)

13.4.2014 1.místo (Adrian Assar, Dominik Lafek Sokol Buštěhrad) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve čtyřhře (Lány)

6.4.2014 3. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Brandýs nad Labem)

6.4 2014 1. místo (Filip Strejc, Ondřej Sauer TJ Neratovice) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Brandýs nad Labem)

2.3.2014 1. místo (Filip Mikulejský, František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Mladá Boleslav)

16.2.2014 1. místo (Filip Mikulejský, František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Kolín)

16.2.2014 3. místo (Adrian Assar, Matěj Záboj FK Kolín) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Kolín)

18.1.2014 1. místo (Jiří Bajer) ve 32. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

18.1.2014 1. místo (Ondřej Pavlíček, Martin Krous Sokol Unhošť) ve 32. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

18.1.2014 2. místo (Vlastimil Hrubý) ve 32. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

18.1.2014 2. místo (Jiří Bajer, Miroslav Vospálek) ve 32. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

18.1.2014 3. místo (Ondřej Pavlíček) ve 32. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

18.1.2014 3. místo (Vlastimil Hrubý, Jiří Fleislébr) ve 32. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

12.1.2014 Titul Krajského přeborníka (Filip Strejc) dorostenců ve dvouhře (Kolín)

12.1 2014 Titul Krajského přeborníka (Filip Strejc, Ondřej Sauer TJ Neratovice) dorostenců ve čtyřhře (Kolín)

12.1.2014 Titul Krajského přeborníka (Filip Mikulejský, Niamh Štricová STC Slaný) dorostu ve smíšené čtyřhře (Kolín)

12.1.2014 3. místo (Ondřej Procházka, David Svoboda) v Krajském přeboru dorostenců ve čtyřhře (Kolín)

 

2013

TTC Kladno

22.12.2013 Titul Krajského přeborníka (Filip Strejc, Filip Mikulejský, Ondřej Procházka) družstev dorostu (Brandýs nad Labem)

22.12.2013 2. místo (Martin Burgr, David Svoboda, Jakub Jílek) v Krajském přeboru družstev dorostu (Brandýs nad Labem)

22.12.2013 2. místo (Filip Mikulejský, Adrian Assar, David Záhrubský) v Krajském přeboru družstev starších žáků (Brandýs nad Labem)

14.12.2013 1. místo (Filip Strejc, Miroslav Lapka TTC Bělá pod Bezdězem) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Rakovník)

14.12.2013 2. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve dvouhře (Rakovník)

14.12.2013 2. místo (Filip Mikulejský, František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Rakovník)

7.12.2013 2.místo (Adrian Assar) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve dvouhře (Unhošť)

7.12.2013 3.místo (Adrian Assar, Dominik Lafek Sokol Buštěhrad) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve čtyřhře (Unhošť)

1.12.2013 Titul Regionálního přeborníka (Filip Mikulejský) starších žáků ve dvouhře (Kladno)

1.12.2013 Titul Regionálního přeborníka (Ondřej Procházka) dorostenců ve dvouhře (Kladno)

1.12.2013 Titul Regionálního přeborníka (Ondřej Procházka, David Svoboda) dorostenců ve čtyřhře (Kladno)

1.12.2013 2.místo (Martin Burgr) v Regionálním přeboru dorostenců ve dvouhře (Kladno)

1.12.2013 2.místo (Martin Burgr, Filip Mikulejský) v Regionálním přeboru dorostenců ve čtyřhře (Kladno)

1.12.2013 2.místo (Adrian Assar, Michal Procházka) v Regionálním přeboru starších žáků ve čtyřhře (Kladno)

1.12.2013 3.místo (David Svoboda) v Regionálním přeboru dorostenců ve dvouhře (Kladno)

1.12.2013 3.místo (Adrian Assar) v Regionálním přeboru starších žáků ve dvouhře (Kladno)

1.12.2013 3.místo (Daniel Petr) v Regionálním přeboru nejmladších žáků ve dvouhře (Kladno)

30.11.2013 Titul Regionálního přeborníka (Petr Novák) - hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

30.11.2013 Titul Regionálního přeborníka (Martin Burgr) - hráči regionálních soutěží ve dvouhře (Kladno)

30.11.2013 Titul Regionálního přeborníka (Ondřej Procházka, David Svoboda) - hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

30.11.2013 2. místo (Tomáš Navrátil) v Regionálním přeboru - hráči všech soutěží ve dvouhře (Kladno)

30.11.2013 2. místo (Petr Novák, Tomáš Navrátil) v Regionálním přeboru - hráči všech soutěží ve čtyřhře (Kladno)

30.11.2013 2. místo (Filip Mikulejský, František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Rakovník)

30.11.2013 3. místo (Filip Mikulejský) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve dvouhře (Rakovník)

16.11.2013 1.místo (Adrian Assar) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve dvouhře (Stochov)

16.11.2013 1.místo (Adrian Assar, Dominik Lafek Sokol Buštěhrad) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve čtyřhře (Stochov)

2.11.2013 1. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve dvouhře (Lány)

2.11.2013 2. místo (Filip Mikulejský , František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Lány)

28.10.2013 1. místo(Filip Mikulejský, František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Slaný)

28.10.2013 3. místo (Filip Mikulejský) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve dvouhře (Slaný)

5.10.2013 1.místo (Adrian Assar) v Regionálním bodovacím turnaji starších žáků ve dvouhře (Stochov)

14.9.2013 2. místo (Filip Mikulejský, František Čamr TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Kladno)

14.9.2013 3. místo (Adrian Assar, Veselý Jakub TJ Sokol Krchleby) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Kladno)

7.1.2013 1. místo (Jiří Bajer) ve 31. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

7.1.2013 1. místo (Jiří Bajer, Vlastimil Hrubý) ve 31. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

7.1.2013 2. místo (Ondřej Pavlíček) ve 31. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

7.1.2013 3. místo (Vlastimil Hrubý) ve 31. ročníku Novoročního turnaje ve dvouhře (Kladno)

7.1.2013 3. místo (Ondřej Pavlíček, Luděk Vychodil) ve 31. ročníku Novoročního turnaje ve čtyřhře (Kladno)

TJ Sport Kladno

21.4.2013 3. místo (Jakub Jílek, David Svoboda) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Mnichovo Hradiště)

3.3.2013 3. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve dvouhře (Brandýs nad Labem)

17.2.2013 1. místo (Filip Strejc, Filip Černota TTC Brandýs nad Labem) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Kolín)

17.2.2013 3. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve dvouhře (Kolín)

13.1.2013 Titul Krajského přeborníka (Filip Strejc) starších žáků ve dvouhře (Brandýs nad Labem)

13.1 2013 Titul Krajského přeborníka (Filip Strejc, Filip Černota TTC Brandýs nad Labem) starších žáků ve čtyřhře (Brandýs nad Labem)

13.1 2013 3. místo (Filip Mikulejský, Jan Žiačik SK Liběchov) v Krajském přeboru starších žáků ve čtyřhře (Brandýs nad Labem)

6.1 2013 3. místo (Filip Strejc) v Krajském přeboru dorostenců ve dvouhře (Kolín)

6.1 2013 3. místo (Filip Strejc, Ondřej Sauer TJ Neratovice) v Krajském přeboru dorostenců ve čtyřhře (Kolín)

 

2012

TJ Sport Kladno

9.12.2012 2. místo (Filip Mikulejský) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve dvouhře (Rakovník)

9.12.2012 3. místo (Adrian Assar, Jakub Jílek) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Rakovník)

28.10.2012 2. místo (Filip Strejc, Ondřej Sauer TJ Neratovice) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Rakovník)

14.10.2012 Titul Regionálního přeborníka (David Novák) juniorů ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 Titul Regionálního přeborníka (Martin Burgr) dorostenců ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 Titul Regionálního přeborníka (Nela Jiráková) starších žákyň ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 Titul Regionálního přeborníka (Jakub Jílek) starších žáků ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 Titul Regionálního přeborníka (Adrian Assar) mladších žáků ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 Titul Regionálního přeborníka (Nela Jiráková, Jana Kulichová STC Slaný) staršího žactva ve čtyřhře (Kladno)

14.10.2012 2.místo (Ondřej Procházka) v Regionálním přeboru dorostenců ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 2.místo (Filip Mikulejský) v Regionálním přeboru starších žáků ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 2.místo (Adrian Assar, David Lukáš TJ Sokol Buštěhrad) staršího žactva ve čtyřhře (Kladno)

14.10.2012 2.místo (David Svoboda, Filip Mikulejský) v Regionálním přeboru starších žáků ve čtyřhře (Kladno)

14.10.2012 2.místo (Martin Burgr, Ondřej Procházka) v Regionálním přeboru dorostu a juniorů ve čtyřhře (Kladno)

14.10.2012 2.místo (Jakub Jílek, Ondřej Průša TJ Sokol Buštěhrad) v Regionálním přeboru dorostu a juniorů ve čtyřhře (Kladno)

14.10.2012 3.místo (David Svoboda) v Regionálním přeboru starších žáků ve dvouhře (Kladno)

14.10.2012 3.místo (Daniel Petr) v Regionálním přeboru nejmladších žáků ve dvouhře (Kladno)

7.10.2012 3. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve dvouhře (Lány)

7.10.2012 2. místo (Filip Strejc, Filip Černota TTC Brandýs nad Labem) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Lány)

7.10.2012 3. místo (Adrian Assar, Jakub Jílek) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Lány)

29.9.2012 2. místo (Filip Strejc, Ondřej Sauer TJ Neratovice) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve čtyřhře (Kladno)

29.9.2012 3. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji dorostu ve dvouhře (Kladno)

28.9.2012 2. místo (Filip Strejc) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve dvouhře (Kladno)

28.9.2012 3. místo (Nela Jiráková, Filip Mikulejský) v Krajském bodovacím turnaji staršího žactva ve čtyřhře (Kladno)