1. Turnaj TOP16 Dorostu Středočeského kraje

neděle  27.04.2014

Do závěrečného turnaje letošního bodovacího poháru dorostu Středočeského kraje se nominovalo 16 nejlepších dorostenců  , dle aktuálního žebříčku . Mezi 16 nejlepšími bylo hned 5 hráčů TTC Kladno což samo o sobě je nejlepší potvrzení úspěšné letošní sezóny.  Do turnaje se z TTC Kladno  kvalifikovali  Filip Strejc , Filip Mikulejský , Ondřej Procházka , Adrian Assar  a Jakub Jílek .
Všichni naši hráči podali v těžké konkurenci dobré výkony , ale musíme vyzdvyhnout úspěch Filipa Strejce , který v celém turnaji neprohrál jediný zápas a zaslouženě si odnesl pohár za první místo .
Dnešním vítězstvím se mu navíc podařilo vyhrát i celkové pořadí bodovacího poháru dorostu Středočeského kraje za sezónu 2013-2014 !!!!!!

1. Grand Prix mládeže 2014

pondělí 14.04.2014 19:00

V prvním turnaji letošních Grand Prix 2014 mládeže se překvapivým, ale zaslouženým vítězem stal Adrian Assar. Byl nasazen jako turnajová 5 a celým turnajem  prošel bez sebemenšího zaváhání. Po cestě porazil velmi chytrou hrou nasazené hráče 1.(Ondřej Procházka), 2.(Martin Burgr) a  4.(Filip Mikulejský). Na 2. místě se umístil Martin Burgr a na 3.místě se umístil Ondřej Procházka. Mezi nováčky turnaje překvapil především benjamínek Ferdinad Tomášek, který se jako nejmladší účastník probojoval až na krásné 12.místo. a zatím vede v průběžném pořadí nejmladšího žactva. Jen tak dále. :-)