Archiv článků

5.RBTM mládež (nar.1999 a ml.) regionů Kladno a Rakovník

13.04.2014 08:00
TJ Sokol Lány (Sokolovna Lány) VR - Milan Moravec ( M: 603 417 627)

5.BTM dorostu ve Středočeském kraji

06.04.2014 08:45
TTC Brandýs nad Labem (Sportcentrum, Kostelecká ul.) VR - Nekola Tomáš (M: 607 804 560)

5.BTM starších žáků ve Středočeském kraji

05.04.2014 08:45
TTC Brandýs nad Labem (Sportcentrum, Kostelecká ul.) VR - Nekola Tomáš (M: 607 804 560)

5.BTM mladších žáků ve Středočeském kraji

30.03.2014 08:45
TJ Sokol Lány (Sokolovna Lány, Masarykovo nám.) VR - Moravec Petr (M: 737 217 332)

4.BTM starších žáků ve Středočeském kraji

02.03.2014 08:45
TJ AŠ Mladá Boleslav (Herna stolního tenisu, plechová hala,Městský stadion Mladá Boleslav) VR – bude upřesněn

4.BTM dorostu ve Středočeském kraji

16.02.2014 08:45
FK Kolín (Heverova 191, Kolín (u kina) VR – Dolejší Stanislav (M: 602 446291)

4.BTM mladších žáků ve Středočeském kraji

15.02.2014 08:45
FK Kolín (Heverova 191, Kolín (u kina), VR – Dolejší Stanislav (M: 602 446291)

Bodovací turnaj ČR dorostu v Jaroměři . Sobota 1.2.2014

04.02.2014 22:30
Bodovacího turnaje  republikové úrovně se zúčastnili tři hráči TTC Kladno . Jakub Jílek , Filip Mikulejský a Filip Strejc . Přestože naši hráči jsou v nejmladším dorosteneckém ročníku (F.Mikulejský dokonce ještě starší žák ) v těžké konkurenci se rozhodně neztratili.  V kvalifikační části...

Přebory dorostu jednotlivců Středočeského kraje ve stolním tenise. 12.ledna 2014 Kolín .

12.01.2014 22:31
Krajských přeborů dorostenců   se tento rok zúčastnilo 7 hráčů  TTC  Kladno , kterým se podařilo dosáhnout skvělých výsledků . Zvítězili ve všech třech kategoriích ve do kterých nastoupili !!! Filip Strejc zvítězil v kategorii dvouher dorostenců a  Filip Mikulejský pak ve...

Přebory družstev mládeže Středočeského kraje ve stolním tenise .

22.12.2013 22:32
   22.prosince 2013 se odehráli v hale Brandýsu nad Labem přebory družstev . TTC Kladno postavilo mužstva v kategorii starších žáků a dorostenců . V kategorii starších žáků se naše mužstvo (ve složení F.Mikulejský , A Assar , a D.Záhrubský ) probojovalo až do finále , kde...